Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4066
Stary 27.07.2017, 15:39
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
...
Tu jeszcze coś ciekawego... niestety ch. wie jaki to jezyk
https://www.rtr.ch/novitads/grischun...oeser-a-la-fin
Ja wiem, powinienem się poczuć obrażony?

Jest napisane po lewej u góry. Rumantsch, u nas znany jako retoromański.
Odpowiedz cytując