Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
4066
27.07.2017, 15:39
dj_ibutti
napisał(a):
...
Tu jeszcze coś ciekawego... niestety ch. wie jaki to jezyk
https://www.rtr.ch/novitads/grischun...oeser-a-la-fin
Ja wiem, powinienem się poczuć obrażony?
Jest napisane po lewej u góry. Rumantsch, u nas znany jako retoromański.
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss