Jam55 napisał(a):

Owszem ale w oświadczeniu jak byk stoi ze otrzymali "dokumenty" w liczbie mnogiej. Wiec możliwe że my czegoś nie wiemy. Albo reszta dokumentów wygląda jak ten pierwszy i wstydzą się go pokazywać
|
11.30 -
https://youtu.be/1kTBCHknQHs?t=694
Prezes mówi o dokumencie oraz "pliku fotografii" - pewnie stąd ta liczba mnoga.