Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9180
Stary 27.07.2017, 11:25
Cytat:
Gdyby przegrali 2-1 to sytuacja względnie nie byłaby zła. Trudny teren i strata do odrobienia. Bramka na 3-1 zmieniła jednak ich sytuację znacznie. To już jest problem ale dalej do odrobienia. Następny mecz pokaże, czy to faktycznie murawa i trudne warunki miały wpływ na taką różnicę. Do końca z pewnością jednak nie.
Zgadzam się, że szanse są, z tą różnicą, że oni także w lidze póki co chuja grają. Dobrze Magierę wypunktował Dziekanowski... mają problem i choć niczego nie przesądzam, to też jestem zdania, że RACZEJ popłyną.
Odpowiedz cytując