|
Gdyby przegrali 2-1 to sytuacja względnie nie byłaby zła. Trudny teren i strata do odrobienia. Bramka na 3-1 zmieniła jednak ich sytuację znacznie. To już jest problem ale dalej do odrobienia. Następny mecz pokaże, czy to faktycznie murawa i trudne warunki miały wpływ na taką różnicę. Do końca z pewnością jednak nie.
|