badyll1906 napisał(a):

|
Po co tu w ogóle jest rozpatrywana osoba Bernatzkiego? To nie on miał być potencjalnym nabywcą, a tylko jego pośrednikiem
|
Właściwie, to pan Norbert Bernatzky jest jedyną pewną osobą w tej sprawie. Jest podpisany pod dokumentem.
Poza tym nie mamy nic oficjalnego. Wszelkie odniesienia do Loesera wynikają wyłącznie z nieoficjalnych informacji.
Skoro wszystko opiera się na podpisie Bernatzkiego, to czemu nie mamy sprawdzać wiarygodności tej osoby?