Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
Od: 08.2010
Offline
#
4006
27.07.2017, 10:22
Snow
napisał(a):
badyll1906,
moze dlatego, ze ci panowie nalezeli do tej samej organizacji (
https://alliancegsa.wixsite.com/ihrct/board
)
do momentu jak Jorg wylecial z niej na zbity pysk (
https://alliancegsa.wixsite.com/ihrc...ed-from-Office
).
To nie jest przypadkowy pelnomocnik.
Jasne, że nie jest przypadkowy, widocznie Jörg mu ufa, bo się znają. Natomiast nie widzę sensu wywlekania interesów Bernatzkiego, gdyż nie on jest potencjalnym nabywcą.
badyll1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do badyll1906
Znajdź inne posty napisane przez badyll1906