badyll1906,
moze dlatego, ze ci panowie nalezeli do tej samej organizacji (
https://alliancegsa.wixsite.com/ihrct/board)
do momentu jak Jorg wylecial z niej na zbity pysk (
https://alliancegsa.wixsite.com/ihrc...ed-from-Office).
To nie jest przypadkowy pelnomocnik.