Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
Od: 08.2010
Offline
#
3997
27.07.2017, 09:55
Po co tu w ogóle jest rozpatrywana osoba Bernatzkiego? To nie on miał być potencjalnym nabywcą, a tylko jego pośrednikiem
badyll1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do badyll1906
Znajdź inne posty napisane przez badyll1906