Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3993
Stary 27.07.2017, 09:39
No i co, niedowiarki?

Dziś pod stadionie zastałem taki widok:



Na połowie z tych przyczep był znak "Deutsche Mark", czyli przyjechały pieniądze, a z wnętrz drugiej połowy na przemian dobiegały dźwięki muzyki RAP i piosenki "Despacito" - pewna oznaka, że w środku są piłkarze.

EWislak pisał prawdę. Jurgen jest już w Krakowie i zalicza naprawdę solidne wejście.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 27.07.2017 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując