Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3988
Stary 27.07.2017, 08:33
borsuk napisał(a):Wyświetl post
Jak będę miał chwilę to poznajduje na tt te wszystkie wpisy (z imienia i nazwiska) apelujące "w imieniu tysięcy kibiców Wisły" do TSu żeby pakował manatki i oddawał spółkę geszeftowi od plastikowych krzesełek. Zakazy stadionowe i bany w internecie.
To jest świetny pomysł i chętnie pomogę jeśli będzie trzeba. Co prawda poblokowałem kilkunastu największych krzykaczy, bo nie dało się tego gówna czytać, ale zrobię wyjątek na rzecz pokazania tych, którym niemiecki geld przesłonił logiczne myślenie i jechali po TS jak po burej suce.
Odpowiedz cytując