szprotson napisał(a):

ale jak bylo z meresiem? Jego firma w PKiD nie miala tylko lotów w kosmos 
Mereś part 2 Kiler cz. 2 jak choy. Szydy są.lepsze niz w kabarecie.
Czekam na twitterowe konto Norberta Biernackiego pelnomocnika od spraw wszelakich
Dziwie sie tym ktorzy wierzyli w to ze ktos przyleci. Przeciez ten Jurek Porażka to siedzi w tym samym samolocie co Nei, Grigorie, Galamaz, Kluivert czy Manolo Jimenez. Tak wiec sklad zgrabny, byle nam ich nikt nie podebrał
|
Mazilu sie przesiadł w międzyczasie, że go tam nie ma?