Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3982
Stary 27.07.2017, 08:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale jak bylo z meresiem? Jego firma w PKiD nie miala tylko lotów w kosmos
Mereś part 2 Kiler cz. 2 jak choy. Szydy są.lepsze niz w kabarecie.
Czekam na twitterowe konto Norberta Biernackiego pelnomocnika od spraw wszelakich
Dziwie sie tym ktorzy wierzyli w to ze ktos przyleci. Przeciez ten Jurek Porażka to siedzi w tym samym samolocie co Nei, Grigorie, Galamaz, Kluivert czy Manolo Jimenez. Tak wiec sklad zgrabny, byle nam ich nikt nie podebrał
Mazilu sie przesiadł w międzyczasie, że go tam nie ma?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując