Tak wyglądał tekst TF z wczoraj:
https://www.tfkable.com/aktualnosci/informacje,803.html
Widać, że w porównaniu do przedostatniego "oświadczenia" narracja się zmieniła na lżejszą

Jeżeli brać dosłownie, to co napisali, to jednak dokumenty, które dostali zostały bez zmian przekazane do TS.
Cytat:
|
W związku z pojawiającymi się w mediach spekulacjami, co do roli Grupy TELE-FONIKA w szeroko komentowanej transakcji odkupu akcji Wisła Kraków S.A. pragniemy poinformować, że: w dniu 21.07.2017r. w godzinach popołudniowy doszło do jedynego spotkania przedstawiciela TELE-FONIKI z osobą, która przywiozła ofertę zakupu akcji Klubu podpisaną przez p. Norberta Bernatzky. Dokument ten został natychmiast przekazany do TS Wisła. Piątek był jednocześnie ostatnim dniem, w którym możliwym było złożenie wiążącej dla TS Wisła oferty na odkupienie akcji Klubu.
|
Czyli - wydaje się- że odpada teoria, że TS dostał coś innego niż TF. I taki sam amatorski wniosek, o czym pisał wczoraj dobitnie Adass ma i TS i TF.
Swoją drogą dramatyczna jest ta niekonsekwencja w oficjalnych komentarzach TF. Ciągle miałem ich za poważną firmę...