Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3975
Stary 27.07.2017, 07:11
Na ten moment opcje wydają się dwie.

Albo oświadczenia nie ma, nie było i nie będzie i temat jest jasny i klarowny. Telefonika tez już to załapała i stąd to oświadczenie.

Druga opcja taka, że oświadczenie faktyczynie przyszło, ale jest tak żenujące, że Telefonika też już załapała że gość jest niepoważny i stąd to oświadczenie.

End of story. To jaka jedenastka na Górnik?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując