Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3968
Stary 26.07.2017, 23:51
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Naszego nowego bossa wydupcyli z roboty

https://alliancegsa.wixsite.com/ihrc...ed-from-Office
Po formie i treści tego komunikatu wnioskuje, że nie za pierdnięcie w biurze przy współpracownikach.

Cytat:
The Interim Management will be done by the General Secretariat until the nomination of a new trustful and capable Chief Executive Officer.
Ostatnio edytowane przez Snow : 26.07.2017 o godz. 23:53.
Odpowiedz cytując