Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3965
Stary 26.07.2017, 23:31
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
jak to ktoś chwali Veleza a drugi krytykuje dla zasady Bogusia..Tęsknie za normalnością,a przez to co się dzieje, sama piłka wydaje się tak odległa
Tak, normalnością jest przecież nap....nie na RB9 a przez tego Loesera cisza, już cały tydzień mu się upiekło
Ciekawe jak to wpłynie na dyspozycje ? Ja wierze bardziej w hattricka Rafała niż w te Stecharty z milionami
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując