Yggdrasil napisał(a):

|
jak to ktoś chwali Veleza a drugi krytykuje dla zasady Bogusia..Tęsknie za normalnością,a przez to co się dzieje, sama piłka wydaje się tak odległa
|
Tak, normalnością jest przecież nap....nie na RB9 a przez tego Loesera cisza, już cały tydzień mu się upiekło

Ciekawe jak to wpłynie na dyspozycje ? Ja wierze bardziej w hattricka Rafała niż w te Stecharty z milionami