Smyrgu napisał(a):

to racja , ale mieli tylko działę jak to określiłeś i tych dużych umów mogliby zrobić ze 2-3 a teraz moga mieć cały klub ? poprzez powiązania z tym rzekomym inwestorem ? czyste dywagacje...ale patrząc jak "pieknie" to działa w innych zachodnich klubach te olbrzymie kwoty i przejecia...nic mnie nei zdziwi
|
Mimo wszystko bardziej prawdopodobny wydaje mi się audyt jako cel UFy.
