Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3953
Stary 26.07.2017, 22:44
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
to racja , ale mieli tylko działę jak to określiłeś i tych dużych umów mogliby zrobić ze 2-3 a teraz moga mieć cały klub ? poprzez powiązania z tym rzekomym inwestorem ? czyste dywagacje...ale patrząc jak "pieknie" to działa w innych zachodnich klubach te olbrzymie kwoty i przejecia...nic mnie nei zdziwi
Mimo wszystko bardziej prawdopodobny wydaje mi się audyt jako cel UFy.
Odpowiedz cytując