Dariook napisał(a):

|
Meresinski ich wydymał..o czym Ty za przeproszeniem ..........?
|
Jaki interes ma TF w prześwietlaniu kogoś, kto chce przekazać 40 mln?
Bo w gadki o dbaniu o interes Wisły już nie wierzę.
Pokazali, jak dbają - w ubiuegłym roku.
Pewnie chodzi o bicie piany pod publiczkę,a konto juz czeka na 60% z 40 mln