Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3942
Stary 26.07.2017, 22:23
Zrobił się z tego taki mega cyrk, że każdy się już chyba nauczy (łącznie ze mną), żeby olewać informacje od dziennikarzy i informatorów nawet tych których powszechnie się uważa za pewnych... Każdy mówi co innego, a z dealu pewnie nic nie wyjdzie, możliwe nawet, że potencjalni inwestorzy się na ten temat nie wypowiedzą. Sam się zaczynam zastanawiać, czy ten Stechert i Loeser w ogóle wiedzą, że kupują klub piłkarski w Polsce
Odpowiedz cytując