Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3940
Stary 26.07.2017, 22:22
nesta napisał(a):Wyświetl post
Najciekawsze jest to, że pismo od Niemców rzeczywiście wpłynęło dziś do TF. I to wiem na 100%. I nie od Janekxa. Natomiast z jakiegoś względu TF zdecydowała się go nie publikować. Przynajmniej do czasu. Podejrzewam, że jesli nie zweryfikują go poprawnie to pismo światła dziennego nie ujrzy. Więc jest to jakiś prognostyk przynajmniej, że TF nie popełni błędów jak z JM i weryfikacja Niemców rzeczywiście trwa, bo nie puszczają wszystkiego odrazu.

Inna sprawa, że zajmuje się tym świetny prawnik Mec. Hassa i jego zewnętrzna do TF kancelaria. Znakomity specjalista z dziedziny umów gospodarczych i obsługi korporacji. Wiem, bo miałem z nim osobista styczność. Wiec TF krzywdy tu sobie nie zrobi.
Meresinski ich wydymał..o czym Ty za przeproszeniem ..........?
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując