rav napisał(a):

Swoją drogą...
ZAJE.BIŚCIE UFA szukała nam sponsorów, skoro przez dwa lata nie znalazła firmy, której siedziba mieści się w tym samym budynku co kilka spółek z grupy UFA 
Gdybym miał obstawiać to wałka szukałbym w tym wątku.
|
UFA na futbolu sie zna a Wisłe tez zdązyła poznac...kto wie czy oni czegoś/kogoś nie nagrali ?...a kontakty w SA i TF napewno mają bezposrednie lub posrednie...