To już jest śmieszne
- Jest oferta
- Nie ma oferty, jest dokument
- Sprzedajmy Wisłę
-Nie sprzedajemy bo sprawdzamy
- Nie ma z nikim kontaktu
-Niemiec wyda oświadczenie
-Niemiec nie wyda oświadczenia
-Niemiec przyjdzie do Krakowa w czwartek
-Niemiec jednak nie przyjdzie w czwartek, ale w tym tygodniu.
Co jutro?
-Niemiec okazał się Ukraińcem
-TF zrywa rozmowy.
-TF wznawia rozmowy, bo jednak to Niemiec
-Niemiec przylatuje do Krakowa
-Niemiec zapomniał walizki z kasą, wraca do Niemiec.
-TS wydaje oświadczenie
- TF też wydaje oświadczenie
-Niemiec miał wydać oświadczenie w środę a jest czwartek/piątek i dalej nie wydał.
-Białoński pisze dalej swoje elaboraty
- Janekx89 zapewnia, że Niemiec wpadnie
-Knura odkrywa spisek.
- UFA to nie UFA tylko UFO.
Itd...
A Wisła, była jest i będzie.