rav napisał(a):

Swoją drogą...
ZAJE.BIŚCIE UFA szukała nam sponsorów, skoro przez dwa lata nie znalazła firmy, której siedziba mieści się w tym samym budynku co kilka spółek z grupy UFA 
Gdybym miał obstawiać to wałka szukałbym w tym wątku.
|
Z tego co wiem to ta UFA i ta UFA to nie te same UFY przyjacielu
