Yggdrasil napisał(a):

|
Ale mamy jakąkolwiek oficjalną informacje jak prawnie wygląda proces decyzyjny w sprawie "prześwietlenia"? Jest gdzieś napisane, że odpowiedzialność leży konkretnie po którejś stronie ? Bo nie wierzę, że to nie zostało uregulowane.
|
A ja akurat wierzę. W umowie nie da się przewidzieć wszystkiego i wszystkiego sformalizować. Skłaniałbym się ku tezie, że wszyscy zakładali, że w przypadku zgłoszenia się inwestora zdecydowanego na wyłożenie 40 baniek na stół, sprawa będzie po prostu tak profesjonalnie przeprowadzona, że tego typu problemów z wiarygodnością nie będzie...