MaLk napisał(a):

TF uzna, że ich interpretacja umowy jest słuszna, a TS, że ich.
Spotkają się prawdopodobnie w sądzie, pytanie czy przedmiotem sporu będzie analiza ważności umowy zawartej przez TF w imieniu TS, czy tylko odszkodowanie za niewykonanie przez TS zobowiązania do zawarcia umowy, ale to już będzie zależało od tego, jak dalece zaryzykuje TF.
|
Ale mamy jakąkolwiek oficjalną informacje jak prawnie wygląda proces decyzyjny w sprawie "prześwietlenia"? Jest gdzieś napisane, że odpowiedzialność leży konkretnie po którejś stronie ? Bo nie wierzę, że to nie zostało uregulowane. Wątpie również żeby byla mowa o powołaniu do życia jakiejś międzyzakładowej dwustronnej komisji prawników zajmujących się weryfikacją, bo jak wówczas ważyć siłę poszczególnych głosów (czy też może obowiązywałoby prawo veta? ).
Wie ktoś jak to oficjalnie jest spisane ?