Yggdrasil napisał(a):

|
Co jeżeli TF uzna że Niemcy są ok, a TS uzna że to wał ?
|
TF uzna, że ich interpretacja umowy jest słuszna, a TS, że ich.
Spotkają się prawdopodobnie w sądzie, pytanie czy przedmiotem sporu będzie analiza ważności umowy zawartej przez TF w imieniu TS, czy tylko odszkodowanie za niewykonanie przez TS zobowiązania do zawarcia umowy, ale to już będzie zależało od tego, jak dalece zaryzykuje TF.