yarow napisał(a):

|
Polecam raz jeszcze oglądnięcie konferencji prasowej zarządu. Na sposób wypowiedzi, treść wypowiedzi, zachowania. Pani Marzeny i Pana Ludwika. Do tego dołóżcie położenie na szali dorobku zawodowego prawniczego Pani Prezes (podwójnej Prezes) i to co się z nim stanie jeśli okazałoby się, że chodzi o prywatę, oraz co się stanie z autorytetem Pana Miętty, (którego osoby z różnych względów nie można przyrównać do listka figowego, jakim był dla PZPN Pan Kazimierz Górski).
|
I jeszcze jedno. Skoro ma być tak dobrze, czysta sprawa, to dlaczego jest tak niedobrze?