maxx304 napisał(a):

|
Nie szerz plotek, oświadczenie jest - czwarte z kolei, w sekcji "Aktualności".
|
To nie byla zadna plotka tylko po prostu tego nie widzialem.
Dobra to na powaznie to teraz jak sie okaze, ze Niemcy to szwindel i klubem dalej bedzie rzadzc TS to juz TF sie ostatecznie odwali od Wisly czy dalej beda robic wszystko zeby oni tez kase dostali?