Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3903
Stary 26.07.2017, 21:16
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Nie szerz plotek, oświadczenie jest - czwarte z kolei, w sekcji "Aktualności".
To nie byla zadna plotka tylko po prostu tego nie widzialem.

Dobra to na powaznie to teraz jak sie okaze, ze Niemcy to szwindel i klubem dalej bedzie rzadzc TS to juz TF sie ostatecznie odwali od Wisly czy dalej beda robic wszystko zeby oni tez kase dostali?
Odpowiedz cytując