Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3900
Stary 26.07.2017, 21:15
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
A wiec krótka piłka. Sprawdzić spokojnie potencjalnego kupca (na wylot przeswietlic!), jeśli ok i klub zostanie przekazany w pewne i bogate ręce, jeśli wyjdą wały itd- klub zostaje dalej w rękach TS i O.K.
Swoją drogą, to pismo do telefoniki, gdzie podpisany byl rzekomy pelnomicnik bernacki- do TF dostarczył zupełnie ktoś inny.
Podejrzewam, że na to "sprawdzanie" kupca niewielki wpływ będzie miało TS, albo przynajmniej TF będzie chciało zrobić tak, by był on marginalny. Patrząc na "prężenie muskułów" przez TF, które widać przez ich oświadczenie z dnia 25.07. nt. stanowiska TS, kwestia sprzedaży nie podlega dyskusji. Jeśli TS nie będzie chciało współpracować, to będą musieli się wzajemnie "sparować" na drodze sądowej. Ryzyko takiej gry jest ogromne, przy trudnej sytuacji finansowej Wisły lepiej odpuścić i sprzedać, chyba że będzie 100% pewność wygranej w sądzie - ale takiej - z tego co mi wiadomo - nigdy nie można zagwarantować.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując