|
A wiec krótka piłka. Sprawdzić spokojnie potencjalnego kupca (na wylot przeswietlic!), jeśli ok i klub zostanie przekazany w pewne i bogate ręce, jeśli wyjdą wały itd- klub zostaje dalej w rękach TS i O.K.
Swoją drogą, to pismo do telefoniki, gdzie podpisany byl rzekomy pelnomicnik bernacki- do TF dostarczył zupełnie ktoś inny.
|