Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3891
Stary 26.07.2017, 21:07
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Tak,ze póki co nic z tego nie będzie
A Miga nie tyle ściemnia tylko ktoś wpierw Go wypuścił,żeby teraz zrobić w ...
No jak. Wczoraj napisali ze proces sprzedazy idzie tak dobrze ze TS niech zamknie ryja i sie nie odzywa bo sprzedajemy. Dzis powsciagliwosc
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując