mitmichael napisał(a):

|
Czyli jednym slowem za bardzo sie denerwujemy, jezeli go sprawdza i beda w 100 pewni to bedzie nowy wlasciciel, jezeli nie zostanie nim dalej TS
|
Nie wierzę TF. Poprzednie oświadczenie miało zgoła inny wydźwięk. Obecne nie usuwa wątpliwości. Bardziej wygląda jak dupochron, aby uspokoić kibiców i media.