wester napisał(a):

Pierwsza sprawa jeśli ten klub ma zmienić właściciela nowy inwestor musi oprócz warunków formalnych spełnić też kilka innych wymogów:
- udowodnić, że ma siano
- uwodnić że jest poważnym człowiekiem
- pokazać swoje plany na ten klub ( nie kupuje tylko tego że jest walka o europejskie puchary)
- wyjaśnić dlaczego w takich okolicznościach za 5 dwunasta nabywa klub.
- wyciągnąć rękę do ludzi z TSu i pokazać że szanuje ich prace i che skorzystać z ich wiedzy
- wykazać podstawową wiedzę na temat klubu
- dlaczego Wisła
Ten człowiek z Niemiec musi po prostu wyjść do ludzi, pokazać kim jest, jakie ma plany, jak wygląda, jak się wysławia. Czy ma jakąś podstawą wiedze na temat klubu, czy chociażby wie że jest ktoś taki jak Manuel Junco itd. Jego zachowanie jest na ten moment zastanawiające, pozastawia dużo wątpliwość a fakt że do tej pory się nie ujawnił sprzyja tylko szkodliwym dla niego samego domysłom.
|
spoko, spoko , co prawda dzisiejsze obiecane oświadczenie "niemca" się nie ukazało , ale pamiętajmy wszakże że to już jutro przyjedzie on osobiście , a będzie to sam Mateschitz

i powie słuchajcie kochani, to ja kupuje Wisełke, wydam na nią 40 milion pln i jeden grosz po czym właduje 300 milionów euro na transfery , ten obiecany Polak to bedzie oczywiscie Robert Lewandowski, a no i jeszcze wyjąsnie zamieszanie z LOOSEREM i Bernackim, otóż oczywiście wystawiłem słupy, bo sami rozumiecie wszystkie kluby naszej grupy musza zmienić nazwę na RedBull , a w przypadku Wiesłki ja oczywiście wiem że to nie wchodzi w gre , ale nie chce robić wyjatków , więc specjalnie taka akcja żeby nie było że robie dla Was wyjatek , wiec niby klub bedzie LOOSERA , ale nie martwcie sie rzuce miliard euro i wygracie lige mistrzów , mistrzstwo świata , a nawet wszechświata , a dla 10 pierwszych nabywców karnetów skok ze stratosfery gratis bo balon mi został po wiadomym evencie , no i LV wykupiłem bo Las Vegas Energy Drink to taka konkurencja dla naszego napoju ze musialem ja wykupic , pozdro elo i czekajcie na moje miliony, czy to Cie uspokoi Wester ?
NIEPOWAŻNY POST

NIE MNIEJ POWAZNY NIŻ TA "OFERTA" "NIEMCÓW"