mr_kwolf napisał(a):

|
Ciekawe czy Miga jeszcze wierzy, że będzie coś z tego deala czy sam już zrozumiał, że to jeden wielki przekręt.
|
albo jest skonczonym idiotą , albo przytulił pieniądze od TeleFoniki , w obu tych przypadkach odpowiedź na Twoje pytnie brzmi NIE