Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3874
Stary 26.07.2017, 20:24
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy Miga jeszcze wierzy, że będzie coś z tego deala czy sam już zrozumiał, że to jeden wielki przekręt.
albo jest skonczonym idiotą , albo przytulił pieniądze od TeleFoniki , w obu tych przypadkach odpowiedź na Twoje pytnie brzmi NIE
Odpowiedz cytując