funkykoval napisał(a):

Rozumiem, że jesteś tutaj od roku, rozumiem, że nie byłeś na poprzednim forum (15 lat wstecz), stąd nie słyszałeś o pamiętnikach Planktona. Zapoznaj się a wówczas będziesz wiedział o kim piszesz...
Rozumiem, że dyskusje na temat nowego inwestora zaczynają dzielić kibiców Wisły bardziej niż Kaczyński i Tusk do spółki Polaków, ale bez jaj porównywać Planca z Merkurym ?
|
Chodzi mi o wiecznie malkontenctwo.
EDIT: Nie ten co trzeba post zacytowałem