Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.07.2017, 20:07
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że jesteś tutaj od roku, rozumiem, że nie byłeś na poprzednim forum (15 lat wstecz), stąd nie słyszałeś o pamiętnikach Planktona. Zapoznaj się a wówczas będziesz wiedział o kim piszesz...
Rozumiem, że dyskusje na temat nowego inwestora zaczynają dzielić kibiców Wisły bardziej niż Kaczyński i Tusk do spółki Polaków, ale bez jaj porównywać Planca z Merkurym ?

Chodzi mi o wiecznie malkontenctwo.

EDIT: Nie ten co trzeba post zacytowałem
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 26.07.2017 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując