Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3867
Stary 26.07.2017, 19:41
m_abg napisał(a):Wyświetl post
Przecież to typowa transakcja wiązana. Ciekawe ile z tych dzwudziestu kilku baniek,które dostanie TF pójdzie w jakiejś transakcje między Niemcami a TF za zakup jakiś światłowodów czy innych kabli.
Dla TF priorytetem było znalezienie kupca, bo to lekko 5 baniek euro do przodu i dla Cupiała znów okazja by zaistnieć przy swoim niemieckim biznesowym partnerze. Szczególnie że zobaczył jak TS sobie radzi i obnaża jego zarządzanie klubem przez lata. TF stanie na głowie by to przepchnac , TS oby się obronił, bo po pierwszym boomie nawet jakby wyłożyli nawet te 50 baniek to wszystko pie.....lnie. Nie da się nie znając realiów Polski i ekstraklasy przychodząc z kosmosu zarządzać skutecznie klubem. Chyba ze otaczasz się właściwymi ludźmi. Niemcy otoczą się jakimiś Citkami, Nowakami, czy innymi Kapkami którzy ich będą sterować jak przez lata Cupiała. Koniec końców skończymy ratowani przez TS.
Ja tam wole bidniej a z ludźmi stąd, którzy mają na to pomysł robią mądrą politykę sportową bez Mandziar i Bolków i są solą w oku dla wielu z piłkarskiego środowiska, za hiszpański udany eksperyment.
Amen.
Wypierdalać z Niemcami.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując