Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3863
Stary 26.07.2017, 19:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mam nic do gadania? Jeszcze dzisiaj mailem przesłałem Wisle ofertę jej kupna za miliard złotych. A skoro dysponuje taką kasa to chyba wiem co mówię, nie?



Swoją drogą oświadczenie Niemców miało być późnym populudniem, ktos wie która to godzina? Może internet cały wykorzystali, niech sobie plusha kupią...
Gdzie oświadczenie TF o twojej ofercie?
Odpowiedz cytując