Konrad. napisał(a):

Ja nie mam nic do gadania? Jeszcze dzisiaj mailem przesłałem Wisle ofertę jej kupna za miliard złotych. A skoro dysponuje taką kasa to chyba wiem co mówię, nie?

Swoją drogą oświadczenie Niemców miało być późnym populudniem, ktos wie która to godzina? Może internet cały wykorzystali, niech sobie plusha kupią...
|
Gdzie oświadczenie TF o twojej ofercie?