Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 26.07.2017, 19:02
Sevi napisał(a):Wyświetl post
Zamówiłem kubek, szalik, i koszulkę. Obawiam się że w świetle zmian w Wiśle mogę się już tego nie doczekać :(
a ja zamowilem dwa kubki i koszulke i tez nic nie mam
Odpowiedz cytując