|
Milczenie strony kupującej już 5 dzień z rzędu jest co najmniej podejrzane. Z dnia na dzień to wszystko wygląda dla mnie coraz mniej wiarygodnie. Dzisiejszego oświadczenia zapewne nie będzie, jeśli jutro się też nie pojawią i nastąpi cisza informacyjna to znaczy, że ktokolwiek stoi za tą ofertą, przestraszył się szumu medialnego i odpuścił. Skoro mają dobre intencje, to nie powinni robić uników jeśli chodzi o kontakt z kibicami, bo już taki jeden był co odwoływał konferencje prasowe co tydzień...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Stelio : 26.07.2017 o godz. 16:00.
|