Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3830
Stary 26.07.2017, 15:38
Duży materiał od weszło

http://weszlo.com/2017/07/26/dlaczeg...e-oddac-klubu/


Cytat:
Na papierze wszystko wygląda doskonale. Wątpliwość jest w zasadzie tylko jedna: po co komuś Wisła Kraków za 40 milionów złotych, kwotę – jak na polskie realia – absolutnie kosmiczną? Jeśli ktoś chce przejąć klub w Polsce, może po prostu…
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 26.07.2017 o godz. 15:56.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując