Duży materiał od weszło
http://weszlo.com/2017/07/26/dlaczeg...e-oddac-klubu/
Cytat:
|
Na papierze wszystko wygląda doskonale. Wątpliwość jest w zasadzie tylko jedna: po co komuś Wisła Kraków za 40 milionów złotych, kwotę â jak na polskie realia â absolutnie kosmiczną? Jeśli ktoś chce przejąć klub w Polsce, może po prostuâŚ
|
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 26.07.2017 o godz. 15:56.
|