MaLk napisał(a):

Ale "chcemy" działać na szkodę kontrahenta i spółki (i to dosyć prostacko). Przy okazji zresztą narażając się na utratę licencji na grę w ekstraklasie, bo wtedy budżet nijak się nie złoży
|
Nie - chcemy sprawić kibicom radość z wreszcie JEDNEGO wspólnego herbu a nie dwóch!
Tyle lat na to czekam ja i inni kibice.
btw
A jakby Wiśle SA brakowało kasy na obsługę licencji za herb to TS pożyczy jej owe 5-6 mln

Stare sztuczki jak świat...