MaLk napisał(a):

Obwarowana ciągle zacieśnianymi ograniczeniami prawa podatkowego, z dokumentacją cen transferowych i analizą benchmarkingową na czele oraz, drobnostką, ewentualnym naliczeniem podatku 50%
|
Ale my na razie się nie zajmujemy drobiazgami podatkowymi. Czas na dokumentacje cen transferowych i inne "drobiazgi" mamy do 2018
Nie chcemy też oszukiwać US - możemy całość tych kosztów traktować jako niepodatkowe. Wszak zgodnie z PDOP mamy prawo do kosztów podatkowych a nie obowiązek ich ujęcia w CIT. Napisze jeszcze raz - kwestie podatkowe w tym przykładzie to pierdoły.
Zwłaszcza że po pożegnaniu Niemców dziwnym trafem obie strony rozwiążą umowę
