Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3819
Stary 26.07.2017, 14:38
grosz napisał(a):Wyświetl post
DLA WSZYSTKICH OPTYMISTÓW WIELKIEJ NIEMIECKIEJ POTĘGI
Jaką macie pewność że ten niemiecki podmiot, po przejęciu klubu, nie zaciągnie dużych zobowiązań w banku na wszystko co się rusza w Wiśle.
Ta Wisła może im być potrzeba jako uwierzytelnienie jakiś szamanych inwestycji, dodatkowo może posłużyć jako zabezpieczenie pokaźnych kredytów, bo nie wierze że jakiś niemiec zakochał się w Wiśle Kraków, i tak bardzo pragnie kultywować jej historię, że nie mają dla niego znaczenia pieniądze.
Obyśmy nie zostali z gigantycznymi długami, których nigdy Wisła nie spłaci, od 4 ligi włącznie. Ja tam wole biedniej z TS niż z rzekomym bogatym niemcem.
ahh ten polski minimalizm ''siedź na dupie i nie wychylaj się'' '' lepiej niech zostanie jak jest ''

Niech sprzedają i to jak najszybciej, pod skrzydłami TS czeka nas tylko marazm, zresztą i tak było wiadomo że była to opcja tymczasowa
Odpowiedz cytując