Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 26.07.2017, 14:35
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Ale wejście Bernatzky’ego na razie wygląda tak, jakby chłop z Syberii w uszatce pojechał kupować (a niech tam) rezydencję w Monaco z gotówką w reklamówce z Biedronki
Akurat co do Bernatzkyego, to uważam, że jego rola jest taka, jak w opisanym przeze mnie scenariuszy s-f.

Podpisał świstek po starej znajomości, potem może odebrał jeden telefon do dziennikarza, w którym to potwierdził, teraz boi się odbierać telefonów od kogokolwiek, bo niczego o transakcji nie wie.

Co oczywiście wcale nie zmienia faktu, że za tydzień może być w blasku fleszy, jeśli czegoś się dowie
Odpowiedz cytując