|
DLA WSZYSTKICH OPTYMISTÓW WIELKIEJ NIEMIECKIEJ POTĘGI
Jaką macie pewność że ten niemiecki podmiot, po przejęciu klubu, nie zaciągnie dużych zobowiązań w banku na wszystko co się rusza w Wiśle.
Ta Wisła może im być potrzeba jako uwierzytelnienie jakiś szamanych inwestycji, dodatkowo może posłużyć jako zabezpieczenie pokaźnych kredytów, bo nie wierze że jakiś niemiec zakochał się w Wiśle Kraków, i tak bardzo pragnie kultywować jej historię, że nie mają dla niego znaczenia pieniądze.
Obyśmy nie zostali z gigantycznymi długami, których nigdy Wisła nie spłaci, od 4 ligi włącznie. Ja tam wole biedniej z TS niż z rzekomym bogatym niemcem.
|