Na weszlo podobają mi się niektóre komentarze np:
Jacek_komentuje
Napisałem przecież, że mogli zareagować inaczej. Ale wejście Bernatzkyâego na razie wygląda tak, jakby chłop z Syberii w uszatce pojechał kupować (a niech tam) rezydencję w Monaco z gotówką w reklamówce z Biedronki