TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Jeśli oferta została złożona i spełnia normy oferty, jednocześnie jeżeli TS nie opamięta się, to TS będzie mieć NIEPRAWDOPODOBNIE OLBRZYMI problem.
|
ma problem , ale nie z powodu tej "oferty" tylko dlatego że już chyba dla kązdego jest jasne że TF ją wyrucha bez lubrykanta , co zresztą zaplanowała jeszcze przed pierwszym aktem tej sprawy który odbył się rok temu