mr_kwolf napisał(a):

Nie pamiętam gdzie to widziałem, ale jestem pewien że tak powiedział. Poszukam jeszcze później w internecie, ale tutaj masz fragment, który to potwierdza:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...e=Damian_Dukat
"Po przejęciu klubu przez Meresińskiego odbyło się pierwsze spotkanie z kibicami i przedstawicielami Towarzystwa Sportowego. Było to kilka dni po tym jak został on właścicielem, na jego temat mieliśmy szczątkowe informacje. W Internecie można było przeczytać, że nie jest to człowiek krystalicznym jednak wspomniane wcześniej trwające godzinę spotkanie wyglądało normalnie. Ciężko po godzinie rozmowy wiedzieć wszystko o człowieku, którego nigdy wcześniej nie widziało się na oczy. Meresiński przedstawił swoją wizję, która na początku miała ręce i nogi."
Chyba dość jasno mówi, że na początku mu wierzyli, a nie od razu wiedzieli że to jeden wielki przekręt.
|
To, że go wysłuchali i miało to ręce i nogi to jedna rzecz. Natępną było weryfikowanie tego.
Nigdy z jego ust nie padały żadne zapewnienia, że to poważny gość. A tak właśnie robił janek.
(jedynie co skwk oświadczyło, to że "wydaję się rozumieć tematy kibicowskie" co uważam za głupie z ich strony, ale zapewnieniem o jego wiarygodności nie było)