mr_kwolf napisał(a):

|
Jak nie muszą? Co ty gadasz? Czyli co, zakładam sobie spółkę, kupuje samochód za dużą bańke na kredyt i sprzedaję za złotówke do drugiej firmy, a kredytu oczywiście nie spłacam. I co? I mogą mi naskoczyć? Naprawdę tak myślisz? To czemu tak ludzie nie robią?
|
Chyba mnie nie zrozumiałeś.
Wisła będzie płacić owe 5 mln złotych rocznie za prawo do używania herbu, niezależnie czy to cena rynkowa, czy nie. Dla celów podatkowych Wisła w kosztach ujmie np 2 mln złotych jako wartość rynkową licencji (ale to detale podatkowe).
Jak Niemcy odpuszczą - obie spółki za porozumieniem stron rozwiążą umowę. Czyli za jakieś 60 dni.