Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3798
Stary 26.07.2017, 13:45
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie każdy przekręt żeby miał sens - musi przynieść kasę.
Włożenie w klub kasy - 10 mln Euro i zostanie z niezbywalnym towarem (zawodnicy nie są do kupy tyle warci) - to średni biznes.

Chyba że chodzi o jakieś przepompowanie pieniędzy między spółkami i późniejsze używanie Wisły do prania kasy. Dość możliwe.

Może być też tak, że nikt od początku nie zakładał żadnego płacenia 10 mln E, ale kasę chce uzyskać z kar umownych jakie są zapisane w umowie za niedopuszczenie do sprzedaży klubu.

Wszystko to gdybanie.

Osobiście nie wierzę w dobrego wujka z Niemiec, który zapragnął zarobić na wątpliwym udziale w LM w bliżej nieokreślonej przyszłości albo chce stać się sławny w Europie dzięki reklamującej go Wiśle (sic).

Nie wierzę też w jakiekolwiek gwarancje TF co do sprawdzenia kontrahenta po tym jak sprzedali Wisłę Meresińskiemu.

I jeszcze jedno - za cała tą transakcją na 99,9% stoi ktoś z TF, inaczej nikt nie dowiedziałby się o zapisach umowy. Być może w grę wchodzą jakieś ambicjonalne zapędy byłego bossa, który postanowił odegrać się na TS z jakiegoś powodu i pozbawić ich "zabawki"? Lub też po prostu chcą za wszelką cenę wyrwać należne sobie pieniądze - no ale wtedy wracamy do początku rozważań - jaki interes widzi "Niemiec" w tym dealu, bo przecież za uścisk ręki prezesa kasy nie wyrzuci w błoto.

pozdrawiam
wreszcie sie pojawiaja jakies sensowne posty, oczywiscie żadnego "niemca" nie było i nie ma
Odpowiedz cytując